Plane per Shtepi – Kodi 005

 • Plane per Shtepi - Kodi 005
  Plane per Shtepi - Kodi 005 - Fasada Ballore
 • Plane per Shtepi - Kodi 005
  Plane per Shtepi - Kodi 005 - Fasada Ballore
 • Plane per Shtepi - Kodi 005
  Plane per Shtepi - Kodi 005 - Fasada Mbrapa

Plane per Shtepi – Kodi 005

Detalet:
Garazh: Pa garazh
Nivelet: Dy-katëshe
Lartësia: 7.2 m

Përshkrimi:
Një shtëpi e rehatshme me një plan të thjeshtë dhe një stil modern, është me tre dhoma gjumi në katin e parë.
Në katin përdhes është dhoma e ndejës me kuzhinë pjesërisht të mbyllur. Ka edhe një depo të dobishëme, dhe një WC e madhe. Gjithashtu hapësira nën shkallët mund të përdoret për të zhvilluar një vend shtesë të magazinimit.
Në katin e parë janë tre dhoma gjumi me sipërfaqe të ngjashme, një banjo e madhe të përbashkët dhe një vend për garderob.
Ky plan është ideal për familjen me tre deri në pesë persona.

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

VËRETJE: Në rast se ju ofrohet dhe ju pranoni që projekti i kësaj shtëpie të realizohet nga persona tjerë të pa përngjeshem dhe jo profesionist, kompania jone NUK MERR asnjë përgjegjësi kur rezultati përfundimtar i shtëpisë të mos jetë ai i dëshiruari, dhe i gjithë investimi juaj te shkoj DËM.

MOS HARRONI, SHTËPIA NDËRTOHET VETËM NJË HERË.

You may also like...

1 Response

 1. Albnore Bytyqi says:

  Miredita
  Sa kushton perafersisht veq ndertimi i ksaj shtepije pa lyre pa kurgja veq me blloka njeher po me intereson
  Codi 005

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Na vjen keq, por ju nuk jeni i autorizuar per te shkarkuar kete projekt. Mos harro, VJEDHJA me LIGJ konsiderohet KRIM, ndersa me RELIGJION konsiderohet MEKAT.