Plane per Shtepi – Kodi 028

  • Plane per Shtepi - Kodi 028
    Plane per Shtepi - Kodi 028
  • Plane per Shtepi - Kodi 028
    Plane per Shtepi - Kodi 028

Plane per Shtepi – Kodi 028

Detalet:
Garazh: Me garazh
Nivelet: Dy katshe
Lartësia: 7.2 m

Përshkrimi:
Ky planë dallohet për nga thjeshtësinë dhe modernitetit e saj. Dritaret e zgjatura, shumë glazings, çati pothuajse të sheshtë të fshehur pas papafingo dhe tarracë në katin e parë janë vetëm disa nga shumë avantazhet e arkitekturës moderne të kësaj shtëpie. Kombinim i çelikut, druri ekzotike dhe guri dekorativ i jep shtëpis një pamje të bukur dhe të dashur për syrin e njeriut.
Në brendësi, zonat e veçanta të dhomës së ndejës janë të ndara nga elemente të tilla, si: zona e oxhakut (kaminit) në mes të dhomës së ndjenjes, dhomën e ngrënies dhe kuzhinën. Në katin përdhes ka një dhomë shtesë dhe një dhomë të shërbimeve.
Kati i parë është zona e natës së shtëpisë. Në këtë zonë janë të vendosura katër dhoma gjumi të rehatshme dhe të bollshme, secila prej tyre me një hyrje në një tarracë të gjerë, dy banjo dhe një dollap për veshjet.
Ky dizajn ka shumë karakteristika të veçanta dhe do është ideale për njerëzit në kërkim për një shtëpi funksionale dhe një shtëpi moderne.

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

VËRETJE: Në rast se ju ofrohet dhe ju pranoni që projekti i kësaj shtëpie të realizohet nga persona tjerë të pa përngjeshem dhe jo profesionist, kompania jone NUK MERR asnjë përgjegjësi kur rezultati përfundimtar i shtëpisë të mos jetë ai i dëshiruari, dhe i gjithë investimi juaj te shkoj DËM.

MOS HARRONI, SHTËPIA NDËRTOHET VETËM NJË HERË.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Na vjen keq, por ju nuk jeni i autorizuar per te shkarkuar kete projekt. Mos harro, VJEDHJA me LIGJ konsiderohet KRIM, ndersa me RELIGJION konsiderohet MEKAT.