Plane per Shtepi – Kodi 136

 • Plane per Shtepi - Kodi 136 - 1
  Plane per Shtepi - Kodi 136 - 1
 • Plane per Shtepi - Kodi 136 - 2
  Plane per Shtepi - Kodi 136 - 2
 • Plane per Shtepi - Kodi 136 - 3
  Plane per Shtepi - Kodi 136 - 3
 • Plane per Shtepi - Kodi 136 - 4
  Plane per Shtepi - Kodi 136 - 4

Plane per Shtepi – Kodi 136

Shtepi me dy hyrje per dy familje

Bodrumi (mund edhe mos te vendoset)
Garazhe
Dhome per nxemje qendrore
Depo
WC dhe Banjo

Kati perdhes (Kati i parë):
Salloni,
Kuzhin Moderne me Trepezari
Dhome gjumi per te moshuar
Banjo
Ballkone/Terasa

Kati pare (Kati i dytë):
Dhome gjumi kryesore
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije
Balkone
Banjo
Banjo me tushe kabine

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

VËRETJE: Në rast se ju ofrohet dhe ju pranoni që projekti i kësaj shtëpie të realizohet nga persona tjerë të pa përngjeshem dhe jo profesionist, kompania jone NUK MERR asnjë përgjegjësi kur rezultati përfundimtar i shtëpisë të mos jetë ai i dëshiruari, dhe i gjithë investimi juaj te shkoj DËM.

MOS HARRONI, SHTËPIA NDËRTOHET VETËM NJË HERË.

You may also like...

1 Response

 1. Armend Gashi says:

  Mirëdita, kisha desh te ju pyes a ka mundësi me na sjell do plane për shtëpi me një katë dhe me 2 hyrje sepse se di a mundeni me bër dhe kompjuter ca shpija të na sjellësh ti shofim si jën sepse jemi të interesum një shtëpi me 2 hyrje dhe katëshe.
  Ju faleminderit për mirëkuptim dhe Përshendetje nga Armendi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Na vjen keq, por ju nuk jeni i autorizuar per te shkarkuar kete projekt. Mos harro, VJEDHJA me LIGJ konsiderohet KRIM, ndersa me RELIGJION konsiderohet MEKAT.