Plane per Shtepi – Kodi 177

 • Plane per Shtepi - Kodi 177 - 1
  Plane per Shtepi - Kodi 177 - 1
 • Plane per Shtepi - Kodi 177 - 2
  Plane per Shtepi - Kodi 177 - 2
 • Plane per Shtepi - Kodi 177 - 3
  Plane per Shtepi - Kodi 177 - 3
 • Plane per Shtepi - Kodi 177 - 4
  Plane per Shtepi - Kodi 177 - 4

Plane per Shtepi – Kodi 177

Kati perdhes (Kati i parë):
Erembrojtesi
Dhome e dites
Dhome e gjumit
Kuzhine Moderne me depo ushqimi
Tryezari
Nxemje qendrore
Banjo
Verandë
Garazh per nje veture

Kati pare (Kati i dytë):
Dhome gjumi kryesore (me garderobe, banjo dhe tushekabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije 2
Balkone
Banjo me tushe kabine

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

VËRETJE: Në rast se ju ofrohet dhe ju pranoni që projekti i kësaj shtëpie të realizohet nga persona tjerë të pa përngjeshem dhe jo profesionist, kompania jone NUK MERR asnjë përgjegjësi kur rezultati përfundimtar i shtëpisë të mos jetë ai i dëshiruari, dhe i gjithë investimi juaj te shkoj DËM.

MOS HARRONI, SHTËPIA NDËRTOHET VETËM NJË HERË.

You may also like...

4 Responses

 1. Abedin says:

  ju pershendes aka mundsi mem informu sa asht madhsia e kesaj shtepie edhe sa shkon qmimi i kti modeli kshtu siq esht ju faleminderoj per mirkuptim

 2. Xhevdet says:

  Jam i intersuar për shtëpin me cod 177 për afësisht qmimin , quhem Xhevdet Mustafa nga Podujeva

 3. Pershendetje si kaloni Jam i interesuar per ket shtepi coodi 177 a i boni veq planin apo edhe i ndertoni ne qoftse i ndertoni e kam ni banes ne fushkosovë ndertim i ri tregta i ka ndertue banesa esht dy dhomshe kati i tret 50 metra katror ,qi e merrni ne kompenzim faleminderit per mirkuptim ,Shtepin e ndertoj ne bardhosh te prishtines osmani nga Finlanda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Na vjen keq, por ju nuk jeni i autorizuar per te shkarkuar kete projekt. Mos harro, VJEDHJA me LIGJ konsiderohet KRIM, ndersa me RELIGJION konsiderohet MEKAT.