Plane per Shtepi – Kodi 203

 • Plane per Shtepi - Kodi 203 - 1
  Plane per Shtepi - Kodi 203 - 1
 • Plane per Shtepi - Kodi 203 - 2
  Plane per Shtepi - Kodi 203 - 2
 • Plane per Shtepi - Kodi 203 - 3
  Plane per Shtepi - Kodi 203 - 3
 • Plane per Shtepi - Kodi 203 - 4
  Plane per Shtepi - Kodi 203 - 4

Plane per Shtepi – Kodi 203

Kati perdhes (Kati i parë):
Erembrojtesi
Dhome e dites
Dhome gjumi kryesore (me banjo, tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije
Kuzhine Moderne me depo ushqimi
Tryezari
Garazh per nje veture
Nxemje qendrore
Zona e kaminit ne dhomen e dites
Garderob e veqant
Banjo me tushe kabine
Verandë

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Për informata tjera, ju lutemi na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
E-Mail: planepershtepimoderne@hotmail.com

VËRETJE: Në rast se ju ofrohet dhe ju pranoni që projekti i kësaj shtëpie të realizohet nga persona tjerë të pa përngjeshem dhe jo profesionist, kompania jone NUK MERR asnjë përgjegjësi kur rezultati përfundimtar i shtëpisë të mos jetë ai i dëshiruari, dhe i gjithë investimi juaj te shkoj DËM.

MOS HARRONI, SHTËPIA NDËRTOHET VETËM NJË HERË.

You may also like...

3 Responses

 1. Krist Gjinaj says:

  Pershendetje,
  Deshta të dij se sa kushton ky plan ?

 2. arianit says:

  hej a mun me ma qu planin e shtepis

 3. arianit says:

  hej a mund ma ma qu planine shtepis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Na vjen keq, por ju nuk jeni i autorizuar per te shkarkuar kete projekt. Mos harro, VJEDHJA me LIGJ konsiderohet KRIM, ndersa me RELIGJION konsiderohet MEKAT.